بازدیدا در چه زمینه هایی بازدید برگزار میکنه؟

 

 

بازدیدا یک بستر برگزاری بازدیدهای تخصصی است و در بخش های صنعت، خدمات، کشاورزی، فرهنگ و هنر، بهداشت و درمان و ورزش اقدام به برگزاری بازدیدهای تخصصی می نماید.

 

چطور به بازدیدا اعتماد کنیم؟

 

جزییات برنامه و محل های بازدید بطوردقیق و با جزییات کامل در هر برنامه مشخص شده است و کارشناسان هر پروژه بصورت آنلاین، تلفنی و یا حضوری آماده رفع ابهامات در مورد خدمات و تعهدات بازدیدا در ساعات اداری در خدمت شما خواهند بود و هر ابهامی راجب به برنامه داشته باشد برطرف خواهد شد.

در خصوص پرداخت هزینه ثبت نام، وب سایت بازدیدا دارای نماد اعتماد الکترونیک هست که با کلیک روی این نماد می توانید از سوابق بازدیدا مطلع بشید. پرداخت های شما بطور شفاف به حساب حقوقی شرکت واریز می شود و کاملا قابلیت پیگیری دارد.

ضمنا شما می توانید گزینه پرداخت در محل را انتخاب کنید یعنی بازدید رو خرید کنید و وجه ثبت نام رو روز بازدید از طریق کارتخوان سیار شرکت پرداخت کنید (فقط در اینصورت از تخفیف ثبت نام زود هنگام بهره مند نخواهید شد.)

 

ما یه گروه از متخصصین هستیم و خودمون هم محل بازدید رو هماهنگ کردیم و هم متقاضی هامون مشخص شده. بازدیدا چه کمکی به ما میده؟

 

ما برنامه بازدید رو ازتون میگیریم و با استانداردهای شرکت کنترل میکنیم احتمالا اصلاحاتی باید داشته باشه بعد دو تا پیشنهاد داریم براتون الف) فقط از زیر سامانه های ایاب و ذهاب و سامانه پشتیبانی استفاده کنید. این گزینه صرفا در جهت کاهش هزینه های بازدید بهتون کمک میده

ب)بیاید باهم مشارکت کنیم یعنی بازدیدتون رو در بازدیدا معرفی کنید اینطوری اولا محل های بازدید جدید هم به برنامه تون اضافه میکنه که باعث ارتقاء برنامه تون میشه ثانیا چون تعداد متقاضی ها بیشتر میشه کیفیت بازدید و همافزایی علمی و تجربی بیشتر میشه ثالثا هزینه هاتون به دلیل بیشتر شدن تعداد بازدید کنندگان سرشکن میشه و کاهش پیدا میکنه و رابعا مستنداسازی حرفه ای از بازدیدتون انجام میشه و بعدا گزارش و محتواهای مناسبی از بازدید براتون فراهم میشه

 

اگر ثبت نام کردیم و در زمان معین نتونستیم تو بازدید حضور داشته باشیم هزینه ها عودت میشه؟

 

در نظر داشته باشد عودت وجه صرفا به همان حسابی که وجه را پرداخت نموده است عودت خواهد شد.

کنسلی تا یک هفته قبل از زمان برگزاری بازدید 90 درصد وجه عودت می شود.

کنسلی تا سه روز کاری قبل از زمان برگزاری بازدید، هزینه های ایاب و ذهاب کسر و  60 درصد وجه عودت می شود.

کنسلی تا 24 ساعت قبل از برگزاری بازدید، هزینه های ایاب و ذهاب و پذیرایی کسر و 40 درصد وجه عودت می شود.

پس  از برگزاری بازدید، صرفا 25 درصد وجه عودت می شود.

به هر حال متقاضی می تواند با تغییر در برنامه، در بازدیدهای بعدی با 40 درصد تخفیف ثبت نام نماید.

 

اگر کل گروه بازدید و متقاضیان از یک سازمان یا مجموعه باشند آیا امکان تغیر در برنامه بازدید هست؟

 

در صورت ثبت نام گروهی، نماینده گروه می تواند با کارشناس پروژه در ارتباط باشد و درخواست های گروه رو مطرح کنند حتما تا حدی که در چارچوب و استانداردهای شرکت باشد تغیرات اعمال خواهد شد.

 

من چطوری میتونم یه بازدید پیشنهاد بدم؟

 

در انتهای صفحه اول سایت امکان پیشنهاد بازدید وجود دارد. با ارسال پیشنهاد کارشناس دپارتمان مربوطه با شما تماس خواهد گرفت.

 

من میتونم در برگزاری بازدید با شما مشارکت کنم؟ چه سودی برای من دارد؟

 

بله حتما می تونید مشارکت داشته باشد. و بسته به اینکه چقدر مشارکت موثر داشته باشد و آورده شما چه باشد سهم شما از منافع مادی و معنوی بازدید مشخص شده است. لطفا به جدول تسهیم منافع مشارکت کنندگان مراجعه فرمایید.

 

میشه تو برنامه ها همراه هم آورد مثلا میتونم با همسرم بیایم؟

 

حضور همراه در بازدیدها محدودیت هایی داره مثلا شما نمیتونید تو بازدید تخصصی افراد زیر 18 سال رو بیارید و بطور کلی ترکیب اعضا باید از متخصصین اون حوزه خاص باشه. اما این محدودیت ها مانع حضور همراه مثلا همسر شما نخواهد بود و میتونید همراه داشته باشید.

 

راجب استفاده از وسایل ایاب و ذهاب عمومی نگران هستم یعنی میترسم خدای ناکرده تصادفی بشه یا اتفاقی بیافته شما راه حلی دارید؟

 

یکی از مخاطرات اصلی برگزاری بازدیدهای تخصصی موضوع ایاب و ذهاب هستش و نمیشه گفت ما احتمال بروز حادثه رو به صفر رسوندیم. اما سامانه ایاب و ذهاب ما اصلا برای کاهش ریسک همین مخاطرات سازماندهی شده. شرکت خدماتی باید گرید رتبه اول باشه و کاملا برای سیستم حمل و نقل کشور شناخته شده باشه وسیله نقلیه روز قبل با استفاده از یک چک لیست بلند بالا کنترل میشه. خود راننده علاوه بر استانداردهای شرکت های خدمات مسافربری (گواهینامه عدم اعتیاد، عدم سوئ پیشینه و …) باید استانداردهای بازدیدا رو داشته باشه یعنی قبلا اومده باشه مصاحبه و هر بار توسط راهنمای بازدید مورد بررسی قرار میگیره امتیازدهی میشه و پایش میشه. بازدیدا حق الزحمه بیشتری به راننده ها میده تا اونا رو ترغیب کنه دنبال کار کردن برای بازدیدا باشن ولی به جاش باید همه استانداردهای مار رو رعایت کنن شب قبل به اندازه کافی استراحت کرده باشن ماشینشونو دو بار کنترل کرده باشن و با تجربه و آراسته باشن.

 

چرا فقط برای متخصصین و خبرگان صنعت و دانشجوها برنامه گذاشتید نوجوانان و کودکان که بیشتر به آموزش احتیاج دارن؟

 

با توجه به محدودیت های دنیای امروز و شهرنشینی و تخصصی شدن حوزه های فعالیت ها، درسته که نوجوانان و کودکان نیاز بیشتر به بازدید دارن خیلی خوبه که یه نفر در سن نوجونانی و حتی کودکی یه مزرعه بزرگ پروش گوسفند رو از نزدیک ببینه یا مثلا تولید بیسکوییت یا بسته بندی غذا و … رو ببینه حتما به کار و تولید علاقمند میشه و تصورش راجب به مواد مصرفیش و دنیای اطرافش تغییر میکنه ما هم از ابتدا جز برنامه هامون بوده و هست اما اینکه توقع داشته باشیم در یک جمع متخصص که با یک هدف خاص میخوان برن بازدید چندتا کودک و نوجوان هم حضور داشته باشن اصلا با استانداردها و اهداف ما هماهنگ نیست.

پس اینطوری بگم در بازدیدهای تخصصی برای کودکان محدودیت داریم ولی در آینده بازدیدهای حرفه ای ویژه این سنین هم با معیارها و استانداردهای خودش برگزار میکنیم.

چرا بازدیدهای هنری و فرهنگی تون انقدر کمه؟

بنیانگذاران مجموعه ما خودشون عمداتا فعالیت مهندسی و خدماتی داشتن به خاطر همین اون بخش ها قوی تر شروع شده ولی مطمئن باشید با اضافه شدن یه تعداد از کارشناسان فرهنگی و هنرمندان عزیز به مجموعه مون در آینده نزدیک هم تعداد برنامه ها بیشتر میشه هم بازدیدهایی برگزار میکنیم که تصورش هم نمیتونید الان بکنید.

برای دانشجوها چرا هیچ تخفیفی نذاشتید؟

اولا گذاشتیم ثانیا خب خودتون هم فعال بشید اگه میخواید هزینه ها بیاد پایین مثلا ثبت نام گروهی کنید یا با استاداتون صحبت کنید بازدید طراحی کنن و شما رایگان بیاید ثالثا میتونید برید سراغ دانشگاه تون ازشون بخواید ما رو تحویل بگیرن و جواب نامه های ما روبدن با هم مشارکت کنیم و از ظرفیت های موجود دانشگا استفاده کنیم و کلا سیستم رو بهینه کنیم. به هر حال مشارکت کنید تا سیستم ها رو ارتقاء بدیم

فقط در تهران فعالیت میکنید؟

خیر دفتر مرکزی شرکت در تهران مستقر شده و اغلب بازدیدها با هدف مخاطبین استان های تهران و هم مرز با استان تهزان طراحی شده است اما نه همه بازدیها

مثلا بازدید فولاد مبارکه اصفهان یا سامانه های بارگیری بندر عباس یا نهالستان ها پسته کرمان یا سد و شبکه آبیاری میل مغان در آذربایجان و … در استان های مختلف هستن مخاطب ها اغلب از استان تهران هستن.

شرکت بطور محدود نماینده های استانی هم داره و مداوم در حال گسترش شبکه هماکاران استانی هستش و بزودی اخبار خوبی راجب به تبریز و اصفهان خواهید شنید.

ما یه موسسه آموزشی هستیم که کلاس برگزار میکنیم و بسته های آموزشی عرضه میکنیم چطوری میتونیم همکاری کنیم؟

ما صرفا در زمینه برگزاری بازدید های تخصصی فعالیت داریم میشه در کنار بسته های آموزشی که عرضه میکنید و یا دوره های آموزشی و کلاس های آموزشی که برگزار می کنید یک روز رو اختصاص بدید به بازدید و آموزش عینی از پروژه ها حتما میتونه برای دانش پذیران مفید واقع بشه همچنین ما میتونیم مستندات بازدیدهایی که برگزار کردیم رو در اختیارتون بزاریم شاید در دوره های آموزشی بعنوان محتوای جانبی بکار بیاد.

هزینه های بازدیها تون زیاد نیست؟

شوخی میکنید یا واقعا سوال دارید. من فرض میکنم سوال دارید. در سال های ابتدایی شرکت اصلا انتظار سودآوری از برگزاری این بازدیها نداره یعنی نمیتونه داشته باشه چون هنوز خدمت و محصول ما تو بازار جا نیافتاده و اگه بخواد هزینه های پرسنلی، هماهنگی، بالاسری شرکت رو هم در هزینه بازدیدها سرشکن کنه شاید اصلا نتونه مخاطبین رو راضی کنه که از این خدمت استفاده کنند هزینه هایی که برای هر بازدید لحاظ شده صرفا هزینه های ایاب و ذهاب و پذیرایی و گاها تجهیزات لازم برای برگزاری بازدید هستش حتی بخشی از هزینه بعضی از بازدیدها رو سعی میکنه از میزبانان در قالب انجام مسئولیت های اجتماعی کارخانجات و تولیدکنندگان تامین کنه تا به متقاضی ها منافع حضور در این بازدیها رو نشون بده. بنابراین فقط میتونم بگم این هزینه هایی که میبینید اصلاهزینه محل بازدید و هزینه های پرسنلی شرکت و بالاسری شرکت لحاظ نشده.

کلا چرا؟

کلا اگه فعال اقتصادی هستید اگر سرمایه گذارید اگر عضو یک اتحادیه یا انجمن هستید اگر استاد دانشگاهید اگه دانشجو هستید اگه کارخانه یا مزرعه یا پروژه دارید اگه علاقمند به ایران و رشد فرهنگ کار و کارآفرینی هستید حتما ما برای سوال تون جواب داریم البته فقط در زمینه بازدید.

xnxx xnxxx xnxx xnxx
Brooke Tilli / right here at Pornlux.com.
Brooke Tilli https://pornlux.com/pornstar/brooke-tilli right here at Pornlux.com.
فهرست